“ZA OBZOROM” – magazín pre všetkých, ktorí chcú vedieť viac

Keď nahliadnete do bežnej produkcie časopisov, ktoré sú dostupné v novinových stánkoch, asi dlho budete vyberať vhodný časopis nielen pre vás, ale pre celú rodinu.

Preto prichádzame s ponukou časopisu, ktorý sa nemusíte hanbiť ponúknuť priateľom či vašim deťom. Je to alternatíva k záplave všetkého negatívneho a povrchného čo na nás každý deň útočí zo všetkých strán. S časopisom Za obzorom sa nielen podívate skutočne „za obzor”, ale veríme, že si tiež odpočiniete a trochu sa zastavíte.

Časopis Za obzorom ponúka duchovnú inšpiráciu zo spoločnosti, psychológie, kultúry, médií, vedy, životného štýlu a humanitárnej činnosti.

Nové vydanie magazínu „Za obzorom”, ktoré práve vychádza, prináša rozhovor s novinárkou a fotografkou Lenkou Klipcerovou, ktorá spolupracuje s mnohými českými
médiami, najmä s časopismi Reflex a Echo a reláciou Reportéri ČT. Napriek tomu, že ako vojnová spravodajkyňa je mnohokrát konfrontovaná s ľudskou biedou, utrpením a beznádejou, stále verí v lepší svet. Obsahuje však i mnoho ďalších zaujímavých a inšpiratívnych článkov o tom, ako je tematika slobody uchopená v Biblii, ako prežívať radosť napriek handicapu, ako Sojouner Truth bojovala za práva žien a otrokov, ako nám pravidlá dávajú pocit bezpečia, ako generácia “MAYBE” zápasí s rozhodovaním, ako využiť možnosť voľby, ako naši priekopníci bojovali za slobodu, aký obsah má slovo sloboda, ako zistiť, kde sa stala chyba a ako si zachovať postoj vďačnosti napriek tomu, že žijeme obyčajné životy. 

Najnovšie vydanie časopisu za obzorom si môžete stiahnuť v PDF verzii tu:

Predošlé čísla sú k dispozícii tu:

(v roku 2019 časopis nevyšiel)

 

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi