Milé manželské páry,

pokiaľ máte od svadby maximálne šesť rokov, radi by sme s vami prežili víkend od 3. – 5. decembra 2021 v Beskydách (vo Visalajách) pod vedením Mileny Mikulkovej na tému: Modely manželstva podľa písmen.

Chceme veriť, že sa opatrenia vydané vládou neskomplikujú natoľko, aby sme boli nútení prejsť do online priestoru. Pokiaľ plánujete prežiť tento víkend s nami, zaregistrujte sa do 26. 11 na doleuvedenom linku. Prihlasovanie platí do naplnenia ubytovacej kapacity, potom bude zastavené.

Cena všektých nákladov za ubytovanie, stravu aj lektora je 2200 CZK/pár. Pokiaľ si nemáte možnosť zaistiť stráženie a prídete so svojim dieťaťom/deťmi, privezte si – pokiaľ to je možné aj pestúnku, pre ktorú ponúkame ubytovanie a stravu za dotovanú cenu 700 CZK/víkend. Dieťa do 3 rokov bude mať pobyt zadarmo. V prípade potreby posteľného prádla pre deti je to 70 CZK/víkend. Platby posielajte na účet MSS CASD č. 1644247329/0800 var. symbol 161021003. Je možné zaplatiť v hotovosti aj na mieste.

Viac o téme stretnutia:

Originálna metóda Modely manželstva podľa písmen prispieva k porozumeniu modelu nášho vzťahu. Aké základné faktory sú prítomné v akej miere, čoho by bolo potrebného viac a čoho by naopak stačilo menej.

 

Piatok: Modely partnerstva podľa písmen abecedy – úvod

Sobota 1: Ja, ty, my, ony, oni  – ako máme rozdelené role v našom vzťahu?

Sobota 2: Náhľad na aktuálny stav partnerstva s využitím techniky 1)

Sobota 3: Náhľad na vývoj partnerstva s využitím techniky 2)

Nedeľa 1: Keď viem prečo, nájdem ako – čo nám písmená odhalili a ako s tým zaobchádzať

Nedeľa 2: zhrnutie

 

Toľko základné informácie k tomu, čo nás čaká. Pred akciou dostanú prihlásení list s bližšími informáciami.  S ohľadom na aktuálnu situáciu okolo Covidu-19 budeme pri registrácii vyžadovať buď doklad o očkovaní, o prekonanej chorobe nemoci (do 180 dní), alebo využijete na mieste pripravené samotesty.

Majte sa dobre a Boh nech vás ochraňuje! Tešia sa na vás Milena Mikulková, Martin a Pavla Žůrkovi (775 789 038), Jakub a Lucka Chládkovi.

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi