Milí priatelia,

tak, ako každý rok, si aj tento rok dovoľujeme pozvať vás čo najsrdečnejšie na letný týždenný pobyt SONSu, teda združenia odvážnych nepriateľov samoty.

Lokalita: Podhájska

Určite ste už niekedy počuli o zázračnej termálnej vode s mimoriadnymi liečebnými účinkami, ktorá býva prirovnávaná k vode z Mŕtveho mora. Keďže je väčšina z nás, pravidelných účastníkov SoNSu, vo veku, keď už nás všeličo začína bolieť ☺, napadlo nás, že by nám týždenná dovolenka tu mohla urobiť dobre. Napriek veľkému dopytu o túto lokalitu sa nám podarilo zohnať príjemné a cenovo dostupné ubytovanie v Penzióne Max, nachádzajúcom sa iba desať minút chôdze od termálneho areálu.

Program akcie:

Tento rok teda pôjde v prvom rade o liečebné kúpanie, určite však dôjde aj na obľúbené poznávacie výlety a ďalšie aktivity. Zachovaný však bude aj spoločensko-duchovný ráz tejto aktivity. Každé ráno a večer bude ako obyčajne príležitosť na spoločné spievanie, rozjímanie a rozhovory nad Božím slovom, ktorým nám tento rok budú slúžiť kazatelia Radek a Zbyšek Jonczyovci a Pavel Kostečka. Týždenný pobyt vyvrcholí sobotnou bohoslužbou.

Doprava:

Väčšina z vás sa dopravuje osobnými automobilmi. Dohovárať sa kvôli doprave môžete aj medzi sebou. Tento spôsob dopravy sa potom hodí aj na zabezpečovanie dopravy pri organizovaní výletov na mieste. Rýchlikom sa až na miesto dá doraziť cez Bratislavu.

Ubytovanie a strava:

Ubytovanie aj s polpenziou nás vyjde na 5200, – Kč, alebo 214, – EUR. Spať budeme v dvoch, troch a štvorlôžkových izbách. Pomôže nám, keď nahlásite, s kým by ste chceli byť ubytovaní. Konečné rozdelenie však bude dané možnosťami ubytovacieho zariadenia. Strava bude mäsitá aj vegetariánska. Nahláste prosím, o akú budete mať záujem.

Prihlášky:

Neváhajte a hláste sa, limit je 30 účastníkov. Kto skôr príde….

Formulár: link, QR kód, alebo na www.ceskesdruzeni.cz, rubriky: Organizácia → oddelenie ČS → Adventistická služba rodinám → SONS. Uzávierka prihlášok je 31. marca 2023.

Údaje k platbe:

Platbu z ČR vo výške 5.200,- Kč pošlite na účet CSU CASD: 244 023 938/0600, VS: 19823

Platbu zo SR vo výške 214,- EUR pošlite na účet SZ CASD: IBAN: SK94 8330 0000 0025 0034 1599, VS: 6999

Kontakty:

Ingrid Škábová (prihlasovanie), mob. +420 734 521 610; mail: ingrid@casd.cz; Radek Jonczy (program a pod.,) mob. +420 739 345 670.

Veľmi sa na vás a čas spolu s vami prežitý tešíme.

Radek, Zbyšek a Pavel

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi