Tak, ako každý rok, Cirkev adventistov siedmeho dňa v spolupráci s Vydavateľstvom Advent-Orion pripravila aj tentokrát Ranné zamyslenia na každý deň v roku 2023 pod názvom „NA CESTE POKOJA“. Autorom zamyslení je kazateľ evanjelia, známy kresťanský bloger, Vlastimil Fürst. V súčasnosti pôsobí na území Moravsko-sliezskeho združenia Cirkvi adventistov siedmeho dňa v Brne. 

A všetok ľud prichádzal k nemu včasráno do chrámu, aby ho počúval.“( Lk 21,38) Veľa ľudí sa ráno snaží vykročiť tou správnou nohou. Lepšie je však vykročiť správnym smerom.

Ak si po prebudení urobím čas na stretnutie s Ježišom, môžem mať istotu, že spolu s ním vykročím „na cestu pokoja“.

Okrem tlačenej verzie (11,5 x 18,5 cm, 372 strán, brožovaná, cena 7 €), ktorú je možné si objednať u zborových traktátnikov Cirkvi adventistov siedmeho dňa (link na objednanie: https://www.adventorion.sk/viera/na-ceste-pokoja/), bude možné od 1.1.2023 sledovať konkrétne každodenné zamyslenia aj na webovej adrese:  https://www.casd.sk/zamyslenie/

Vďaka moderným technológiám si môžete stiahnuť a nainštalovať aplikácie pre aktuálne Ranné zamyslenia. Každodenné ranné zamyslenie je automaticky aktualizované z webových stránok Slovenského združenia Cirkvi adventistov siedmeho dňa (http://www.casd.sk/zamyslenie). Aktuálne články sú automaticky ukladané aj offline.

Pre zariadenia s operačným systémom ANDROID na tomto odkaze:

Pre iPhone (App Store) na tomto odkaze:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi