Milé sestry a bratia,

v prvom rade sa chceme poďakovať za Vašu podporu a podieľanie sa na šírení posolstva z Božieho slova prostredníctvom mediálnych materiálov z produkcie Štúdia Nádej od jeho vzniku v roku 2001 až dodnes.

Zároveň vám chceme oznámiť niekoľko zmien, na ktorých sme usilovne pracovali počas uplynulého roku. Štúdio Nádej čoskoro ukončí svoju právnu podobu ako podnikateľský subjekt a od januára 2023 sa stane oficiálnym oddelením SZ CASD.

Vzhľadom na rýchly technologický pokrok v mediálnej oblasti chceme ukazovať ľuďom cestu nádeje najaktuálnejším a im najprirodzenejším spôsobom. Preto bude naša ďalšia tvorba zameraná na produkciu výhradne digitálnych produktov a ich online streamingu (internetového vysielania).  

Pri tejto príležitosti vypredávame posledné zásoby produktov na našich skladoch. Preto vám chceme ponúknuť poslednú príležitosť ako si ich zakúpiť pre seba, svoje rodiny, priateľov a známych. Mnohé z nich už nebudú kvôli licenčným právam dostupné v budúcnosti na online streamingovej platforme.

Možnosť zakúpiť si naše produkty s 50% zľavou a akciou 2v1 máte od 1. decembra 2022. Pre uplatnenie tejto zľavy použite v e-shope zľavový kupón „CASD50“. Tento kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami. Akcia 2v1  znamená, že produkt označený týmto logom si po zakúpení fyzickej kópie si môžete stiahnuť alebo darovať v digitálnej podobe. Táto akcia platí do 31.12.2022 alebo do vypredania zásob.

Produkty je možné  zakúpiť prostredníctvom e-shopu www.studionadej.sk alebo vašich zborových traktátnikov.
 
Za tím Štúdia Nádej, Tamar Hajdušková, riaditeľka

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi