BB kvarteto bolo založené v roku 1967 skupinou mladých ľudí, ktorých srdcia boli zapálené pre oslavu Božieho mena. V priebehu rokov sa síce v kvartete vystriedali viacerí speváci a hudobníci, avšak túžba zvestovať Božie posolstvo prostredníctvom hudby a piesní nevyhasla. Od roku 2009 skupina pôsobí v zložení: Libuša a Pavel Riečanovci, Eliška Turóciová a Ján Krupa.

Tento rok si BB kvarteto pripomína krásne 55. jubileum od svojho založenia.  Pri jeho príležitosti bol v spolupráci so Štúdiom Nádej vydaný prvý album skupiny – „Mojou si záchranou“.

Cez 14  kresťanských piesní v rôznych aranžmá členovia skupiny vyznávajú, záchrana a pokoj sa nachádza v obeti Ježiša Krista a Jeho láskavom náručí. Albumom tiež vyjadrujú vďačnosti Bohu za to, že doposiaľ celú skupinu chránil, žehnal a umožňoval aj touto formou členom skupiny slúžiť a povzbudzovať druhých ľudí.

Prianím skupiny je, aby sa posolstvo piesní dotklo sŕdc poslucháčov a bolo pre nich nádejou a radosťou.

Album si môžete zakúpiť u svojich zborových traktátnikov alebo priamo na stránkach Štúdia Nádej.

Na album sa vzťahuje 20% zľava z pôvodnej ceny  a taktiež akcia 2v1. To znamená, že pri zakúpení fyzického produktu si budete môcť stiahnuť aj digitálnu kópiu.

V súvislosti s vydaním prvého albumu BB kvarteto nahralo videoklip rovnomennej piesne celého albumu „Mojou si záchranou“. Pozývame vás k jeho vzhliadnutiu a zdieľaniu na sociálnych médiách prostredníctvom sociálnych médií:

Link na vzhliadnutie nájdete na Youtube kanáli Štúdia Nádej:

https://www.youtube.com/watch?v=2q7P4uUUk0E

Hudobnú ukážku albumu si môžete vypočuť na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=Gux-GbMwb_Y

Link na zakúpenie albumu „MOJOU SI ZÁCHRANOU“ nájdete TU:

https://www.studionadej.sk/produkt/mojou-si-zachranou-bb-kvarteto/

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi