S veľkou radosťou vám oznamujeme, že od 21. apríla je k dispozícií naša prvá audiokniha zo série Dráma vekov od Ellen Gould Whiteovej – Cesta lásky. Počúvať ju môžete na rôznych platformách alebo stiahnuť z nášho úložiska. Všetky linky uvádzame nižšie.

Možno sa pýtate, prečo sériu Dráma vekov uvádzame vydaním tretieho dielu? Pretože životný príbeh Ježiša Krista považujeme za kľúčový k správnemu pochopeniu celej Biblie, a teda aj ostatných častí série.

V najbližších týždňoch budeme pokračovať vydaním štvrtého dielu – Poslovia nádeje, ktorý nám priblíži zrod kresťanstva a pripomenie naše poslanie v dnešnom nepredvídateľnom svete.

Ďakujem Pánu Bohu za jeho pomoc pri celej produkcii, za podnetnú spoluprácu nášho tímu a samozrejme sponzorom, vďaka ktorým môže byť tento projekt pre všetkých voľne k dispozícii.

Prosíme vás, zdieľajte tieto audioknihy ako aktuálne posolstvo so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach. Inšpirujme sa týmto výkladom Božieho slova, ktoré chce na ceste za Ježišom povzbudiť každého z nás.

Bronislav Soós, riaditeľ Štúdia Nádej

Audioknihu CESTA LÁSKY nájdete na:

 

 

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi