Milé ženy,

srdečne vás pozývame na víkendovú akciu, ktorá sa uskutoční v Račkovej doline v Tatrách od 26. do 28. mája. Môžete sa tešiť na víkend plný príležitostí na zastavenie sa, oddych a obohatenie.

Hlavným pozvaným hosťom bude kazateľ a nemocničný kaplán Vítězslav Vurst, človek s jedinečnými skúsenosťami a s množstvom neobyčajných a silných životných príbehov.

Počas víkendu sa budeme venovať téme sebahodnoty a sebavedomia – sme stratené alebo len nenájdené? Cítite sa niekedy ustarostené, unavené či vyčerpané? Máme pocit, že tie najkrajšie chvíle v živote sú už za nami? Poďme sa spoločne uistiť, že pred sebou máme ešte množstvo príležitostí a nádejí, ktoré nám umožnia žiť život naplnený radosťou a šťastím. Poznatky a skúsenosti získané počas víkendu nám môžu slúžiť ako opora a pomoc nielen pre ľudí v našom okolí, ktorí to potrebujú, ale aj pre nás samé.

Čakajú na vás zaujímavé workshopy, prechádzky v tatranskej prírode a tiež slávnostná večera s osetským prípitkom s inšpiratívnymi nápadmi ako premeniť spoločné jedlo na sviatok. Vítězslav Vurst je tiež vášnivým cestovateľom a spolu s ním budeme mať príležitosť preniesť sa do jednej z najzaujímavejších krajín sveta. Ktorá to je? To sa dozviete na mieste.

Milé dámy, okrem tohto skvelého programu na vás čakajú aj ďalšie milé prekvapenia, ktoré umocnia vaše zážitky z tohto výnimočného víkendu.

Tešíme sa na vás!

Prihlasovanie so všetkými ďalšími informáciami týkajúcimi sa ubytovania, stravovania, cenových relácií a pod. sa Vám otvoria po nasnímaní pripojeného QR kódu, alebo na tomto linku:

https://forms.gle/8qZG5oWxHquESBzp9

S úctou, Tím SLUŽBY ŽIEN Slovenského združenia CASD: Danka, Gabika, Ivanka, Lucka a Mirka

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi