Keď nahliadnete do bežnej produkcie časopisov, ktoré sú dostupné v novinových stánkoch, asi dlho budete vyberať vhodný časopis nielen pre vás, ale pre celú rodinu.

Preto prichádzame s ponukou časopisu, ktorý sa nemusíte hanbiť ponúknuť priateľom či vašim deťom. Je to alternatíva k záplave všetkého negatívneho a povrchného čo na nás každý deň útočí zo všetkých strán. S časopisom Za obzorom sa nielen podívate skutočne „za obzor”, ale veríme, že si tiež odpočiniete a trochu sa zastavíte.

Časopis Za obzorom ponúka duchovnú inšpiráciu zo spoločnosti, psychológie, kultúry, médií, vedy, životného štýlu a humanitárnej činnosti.

Nové vydanie magazínu „Za obzorom”, ktoré práve vychádza, prináša rozhovor s kardiochirurgom Matejom Ondruškom, ktorý hovorí o tom, ako viera ovplyvňuje jeho náročnú prácu. Obsahuje však i mnoho ďalších zaujímavých a inšpiratívnych článkov o tom, ako prekonávať krízu, ako chrániť deti v online svete, ako COVID-19 nanovo zadefinoval globalizáciu, ako sa vyrovnať so stratou blízkej osoby, ako riešiť stres a  ako sprevádzať tých, ktorí ním prechádzajú. Nájdeme tu aj články o tom, ako pomáhať ľuďom v kríze, ako sa profesionáli vyrovnávajú s tým, keď majú oznámiť tragickú stratu blízkej osoby pozostalým alebo ako očakávať budúcnosť s nádejou.

Najnovšie vydanie časopisu za obzorom si môžete stiahnuť v PDF verzii tu:

Predošlé čísla sú k dispozícii tu:

(v roku 2019 časopis nevyšiel)

 

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi