V sobotu 20.5. oddelenie Služby žien na Slovensku organizuje v Banskej Bystrici na Rudlovskej ceste v poradí už tretiu konferenciu žien.

Motto konferencie znie: „Ženy ženám“. Ženy citlivé a vnímavé… ženy, ktoré vedia načúvať a pomáhať, ženy, ktoré prejavujú súcit a spolupatričnosť.

Okrem vzácnej hostky Mgr. Karin Pospíšilovej, riaditeľky OZ Zlatá Rybka (www.zlatarybka.cz) a zaujímavého programu, budú mať ženy príležitosť započúvať sa do životného príbehu mladej mamičky Kataríny a zapojiť sa do zbierky určenej na zmiernenie jej ťažkej životnej situácie.

Pár slov o sile lásky a zmyslu:

“Posledné tri roky je pre mňa domov onkológia. Mám 10-ročného syna, ktorý hrá intenzívne futbal a ja ani netuším, v akej pozícii hrá, nemôžem ho vidieť a podporiť. Keď som aj doma, jediné, na čo sa zmôžem je, že z postele zakričím: ´Riško, ako ste skončili?´ A on príde, posadí sa ku mne, pohladká ma po ruke a povie: ´Neboj sa maminka, veď sa vyliečiš a prídeš sa na mňa pozrieť.´”

Registrácia je nutná na: http://zeny-zenam.weebly.com/. Prihlasovať sa môžete do 12.5.2017. Upozornenie: Informácia o údajoch ohľadne platby vám príde na váš e-mail ihneď po registrácii.

 

2017-03-15-zeny

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi