Oddelenie Služby ženám srdečne pozýva všetky dievčatá a ženy na inšpirujúci víkend do nádherného prostredia Západných Tatier v termíne od 17. do 19. apríla 2020.

Hlavná téma: „RITUÁLY V NAŠOM V ŽIVOTE“. V čom spočíva sila rituálov?

O odovzdávaní princípov, skúseností, ale aj viery od starozákonnej doby až po dnešok sa dievčatá a ženy budú môcť viac dozvedieť od hlavného rečníka, dlhoročného kazateľa, nemocničného kaplána, v súčasnosti  člena tímu mobilného hospicu Nejste sami, Vítězslava Vursta.  

Veľkým prekvapením tohtoročného víkendu pre ženy bude účasť vzácnej hostky, predsedkyne oddelenia Služby žien pri EUD, Dagmar Dorn. Dagmar Dorn je vyštudovaná zdravotná sestra so špecializáciou na pôrodníctvo. Pracovala pre oddelenie „Služby žien“ vo Švajčiarsku. Pravidelne sa zúčastňovala aj dobrovoľníckych misií po celom svete. Má bohaté skúsenosti v práci so ženami rôznych etník, sociálneho postavenia v mnohých krajinách, na rôznych kontinentoch.

Môžete sa tešiť na zaujímavé workshopy, drobné prekvapenia, chutné jedlo, pekné rozhovory a samozrejme na príjemnú duchovnú atmosféru spojenú s chválami.

Cena víkendového stretnutia: 60,- Eur

Prihlasovanie od 15.1.2020 na: https://forms.gle/gYYDBz7j3j7RDNfd7 (klikni na odkaz)

Prípadné informácie: 0905 635 240

Tím oddelenia Služby ženám

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi