POSLEDNÉ DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE ÚČASTNÍKOV KONFERENCIE V BRNE!

Vážení a milí účastníci Slavnostní konferenční bohoslužby v Brně,
rádi bychom pro Vás shrnuli některé důležité informace.

Slavnostní konferenční bohoslužba začíná v 10:00 v Brně 8. 6. 2019 na Výstavišti Brno (BVV) v pavilonu V. Pavilon bude přístupný od 9:00
Do areálu Výstaviště Brno se dostanete linkami MHD z autobusového nádraží Zvonařka autobusem č. 84 na zastávku Velodrom (5 stanic). Dále pak z hlavního nádraží tramvají č. 1 směr Pisárky na zastávku Výstaviště – hlavní vstup (5 stanic).

Pokud pojedete autem, pak branou č. 4. Je třeba, abyste si vytiskli Průkaz pro vjezd do areálu (ke stažení na webu casd.cz; nebo obdržíte od pořadatele), vyplnili na něm SPZ vašeho auta a umístili viditelně za přední sklo. Při příjezdu k pavilonu V se řiďte pokyny pořadatelů a prosíme Vás o maximální ohleduplnost při parkování vašeho vozidla. GPS súradnice brány č. 4: 49°11’4.89″N; 16°34’55.61″E

Přístup k WC je uprostřed pavilonu po schodech do suterénu. WC pro invalidy je umístěno v levé části pavilonu.
V blízkosti vstupu je připraven prostor pro rodiče s malými dětmi, kde je zajištěn přenos obrazu i zvuku ze sálu. Prosíme rodiče, aby měli přehled o svých dětech, aby se jim něco nestalo, areál Výstaviště je poněkud rozsáhlý.

V sále bude připraven prostor s překladatelem do znakové řeči a přepisem mluveného slova na obrazovku.

V polední přestávce je pro Vás zajištěno občerstvení. Máte k dispozici balenou vodu a na jídlo jedno z pěti jídel. Stravenky jsou barevně odlišeny a můžete si je vyzvednout při vstupu v infocentru. Každé jídlo je k dispozici do vyčerpání stravenek a velice prosíme každého účastníka, aby si vybral z nabídky a vzal si stravenku pouze na jedno jídlo.

Výdej jídla bude zahájen po ukončení dopolední bohoslužby, každé místo bude označeno a prosíme o vzájemnou ohleduplnost a trpělivost. Prosíme také o rychlé vyzvednutí jídla. Jídlo můžete konzumovat v předsálí pavilonu V nebo venku.
Jídelna v pavilonu A3 je určena pouze pro technický personál a invalidy, případně pro rodiče s malými dětmi.

Výběr jídla:
Bramborové noky a rajčatovým ragú (žlutá stravenka)
Těstovinový salát s bylinkami a sušenými rajčaty (modrá stravenka)
Smažený květák s bramborem, tatarka (béžová stravenka)
Rizoto s kuřecím masem (červená stravenka)
Zeleninový salát s kuřecím masem, dressing, toust (zelená stravenka)

Odpolední bohoslužba začíná ve 14:20.

V případě vážných problémů se obraťte na infocentrum, kde bude také telefonický kontakt na přítomného zdravotníka.Chceme Vám všem popřát šťastnou cestu a požehnanou společnou bohoslužbu.
S pozdravem – organizační tým

PRIAMY PRENOS Z KONFERENCIE JE MOŽNÉ SLEDOVAŤ TU:

DÔLEŽITÉ PRE ŠOFÉROV ÁUT – KONFERENCIA V BRNE

Upozorňujeme šoférov áut, aby si stiahli a vytlačili preukaz pre vstup do areálu VÝSTAVISKA v Brne:

V areáli BVV, kde se koná naša konferencia, je nutné mať pre vjazd a parkovanie automobilov vyplnený preukaz, ktorý je potom viditeľne umiestnený za sklom vozidla.

V prílohe Vám tento preukaz posielame, stačí si vytlačiť čiernobielo jeho titulnú stranu a doplnit číslo vozidla.

Pokiaľ niekto nebude tento preukaz mať, dostane ho od nášho usporiadateľa pri vjazde do areálu.

Pre vjazd osobných automobilov hostí je určená brána číslo 4.

Preukaz si môžete stiahnuť tu:

Pozývame všetky deti, ktoré sa zúčastnia konferencie v Brne, k spievaniu piesne. Konferencia sa blíži a podľa ohlasov sa jej zúčastnia skôr rodiny ako zborové skupiny. Napriek tomu chceme, aby tam zaznel aj ich hlas v spoločnej oslave nášho Pána Boha. Preto pripravujeme pieseň detí a každé dieťa, ktoré by sa chcelo pridať, radi privítame. Pre poslanie piesne a ďalších informácií prihláste dieťa/deti Zuzke Riečanovej, ktorá pieseň s deťmi pripravuje (zuzka.riecanova@gmail.com, 0907 111 634) alebo Lýdii Grešovej (lydia.gresova@gmail.com, 0949 840 414).

Vážené spoločenstvo Cirkvi adventistov siedmeho dňa,
v sobotu 8. júna 2019 sa uskutoční slávnostná konferenčná bohoslužba pre tri združenia Česko-Slovenskej únie. Spoločné stretnutie bude v Brne, pavilón V (vé), areál Výstavisko Brno.
Slávnostná bohoslužba sa začne o 10-tej hodine a hosťom bude predseda Intereurópskej divízie Mario Brito. Čas spoločne strávenej soboty je naplnený programom detí, kázaním Božieho slova, hudbou a predstavením administrátorov združení a únie. Od 14:30 nás čaká odpoludňajší program, v ktorom predstavia svoju službu oddelenia našej cirkvi a zaujímavé budú aj rozhovory s predsedami jednotlivých združení. V pavilóne nájdete tiež stánky s prezentáciami jednotlivých oddelení a inštitúcií.
Na toto výnimočné zhromaždenie cirkvi je pripravených v sále 3500 miest a ďalšie priestory na vzájomné spoločenstvo. Počas poludňajšej prestávky bude k dispozícii malé občerstvenie.
Areál Výstavisko Brno (BVV) je dobre prístupný mestskou hromadnou dopravou a pre tých, ktorí uprednostnia vlastnú dopravu, je dostatok parkovacích miest v areáli výstaviska priamo pred pavilónom V (parkovanie je zdarma). Pre tých, ktorí pricestujú zo vzdialenejších končín našich republík, je zabezpečené cenovo prijateľné ubytovanie.
Doplňujúce informácie nájdete v ďalšom texte a v sekcii „konferenčná bohoslužba“ na www.casd.cz (v ľavom menu).
Pozývame vás všetkých na túto jedinečnú príležitosť s neopakovateľnou atmosférou, kde sa môžeme spoločne stretnúť, načúvať si a spoločne sa modliť.
Tešíme sa na vás.
Za Česko-Slovenskú úniu Cirkvi adventistov siedmeho dňa
Mikuláš Pavlík

Informácie:
Miesto konania konferencie – Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika, pavilón V.
Čas konania – dopoludnia od 10:00, poobede od 14:30.
Doprava – mestskou hromadnou dopravou v Brne z autobusovej stanice Zvonařka na výstavisko autobusom č. 84 na zastávku Velodrom (5 zastávok). Alebo z hlavnej vlakovej stanice električkou č. 1 smer Pisárky na zastávku Výstaviště – hlavný vstup (5 zastávok).
Doprava autom smer BVV, Výstaviště 405/1, Brno, vjazd bránou č. 4 (49°11’4.89″N; 16°34’55.61″E), potom na parkovisko k pavilónu V.
Ubytovanie:
Je pripravená možnosť ubytovania v priestoroch Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno, Čichnova 982/23, 624 00 Brno, Komín.
Cena ubytovania za jednu noc pre jednu osobu je 300 Kč (ČR), 11 € (SR). Deti do 6 rokov zadarmo (je ale potrebné uviesť meno a vek dieťaťa do prihlášky).
Súčasťou ubytovania je posteľné oblečenie, uterák, malé mydlo a raňajky.
Nocľah možno zaistiť zo 7. 6. aj z 8. 6. 2019.
Ubytovanie k dispozícii od 11:00. Izby treba opustiť do 16:00.
Parkovanie v objekte školy (platené, max. 100 Kč za deň).
Platba pre ČR: číslo účtu ČSÚ 116 484 1011/0100 variabilný symbol: 512777.
Platba pre SR: IBAN SK94 8330 0000 0025 0034 1599, variabilný symbol: 006.
Pri platbe je nutné uviesť do poznámky meno a priezvisko ubytovanej osoby.
Je potrebné vyplniť prihlášku a najneskôr do 14.5.2019 ju odoslať jednotlivo za každú osobu (formulár nájdete na www.casd.cz).

Otázky týkajúce sa ubytovania: Jiřina Žižková, tel: +420 734 364 391, jzizkova@casd.cz

 

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi