Projekt kresťanskej študentskej organizácie INRI road, ktorý sa veľmi dobre uchytil v susednej Českej republike, sa od budúceho utorka rozbehne aj na Slovensku, v spolupráci s komunitným centrom UNIK. Ku Brnu, PraheOlomoucu a Pardubiciam pribudne aj Bratislava, v ktorej INRI road odštartuje študentskou bohoslužbou už budúci utorok.

Témou bohoslužby bude „Jarné upratovanie.“ Státisíce dojmov, pocitov a myšlienok, ktoré denne spracovávame, môžu veľmi ľahko spôsobiť, že sa prestaneme vyznať už aj sami v sebe. Zveľadiť si svoje okolie pri jarnom upratovaní, to nie je problém. Ako si však poupratovať vo svojej duši? Kto nám s tým pomôže? Aj o tom bude hovoriť hlavný rečník večera Feri Kolesár.

Na stretnutie so všetkými, ktorí sa jarného upratovania vo svojom vnútri chcú zúčastniť, sa tešia organizátori INRI road Bratislava už tento utorok, 9. apríla 2013 o 19:00 v príjemných priestoroch čajovne UNIK (Čajka) na Ferienčíkovej ulici 5 v Bratislave.

 

 

 

Inriroad je študentská kresťanská organizácia, ktorá si kladie za cieľ vytvoriť duchovné zázemie a organizovať ďalšie zaujímavé aktivity pre mladých ľudí, na ceste s Ježišom. Podujatia a aktivity INRI road nájdete v Bratislave, Brne, Prahe, Olomouci a Pardubiciach.

Študentské komunitné centrum UNIK ponúka svojim návštevníkom priestor na oddych a hry v Čajovni, vlastnú lezeckú stenu na povale a pri peknom počasí i oddych v tichej záhrade. Nachádza sa priamo v centre Bratislavy, neďaleko Autobusovej stanice Mlynské nivy.

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi