Študentská kresťanská organizácia INRI road otvára nový školský rok 2013/ 2014 spoločnou študentskou bohoslužbou 8. 10. 2013 o 19:00 v čajovni UNIK na Ferienčíkovej 5 v Bratislave. Na tému „Chodiť, prosiť, čakať…“ sa k poslucháčom bude prihovárať Juro Turóci z občianskeho združenia Maranatha.

Študentská kresťanská organizácia INRI road vznikla pred niekoľkými rokmi v susednej Českej republike, od vtedy si našla priaznivcov vo viacerých mestách a od tohtoročnej jari aj v Bratislave. Cieľom organizátorov je vytvárať pre mladých a hlavne študentov priestor a príležitosti, pri ktorých budú môcť na svojej ceste za Ježišom stretávať ďalších veriacich ľudí zo svojho okolia.

Po letnej prestávke pozývajú organizátori bratislavského INRI road aj na ďalšie pravidelné stretnutia: okrem každotýždenných biblických študijných skupiniek, sú to aj návštevy krízového centra v Petržalke s organizáciou pre pomoc a rozvoj ADRA, filmové večierky, čitateľský krúžok a mnohé ďalšie aktivity. Viac informácií o jednotlivých podujatiach sa dozviete na webovej stránke INRI road Bratislava alebo prostredníctvom emailu info.inriroad.sk@gmail.com.

 

 

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi