Keď nahliadnete do bežnej produkcie časopisov, ktoré sú dostupné v novinových stánkoch, asi dlho budete vyberať vhodný časopis nielen pre vás, ale pre celú rodinu.
Vydávame pre vás každoročne časopis, ktorý sa nemusíte hanbiť ponúknuť priateľom či vašim deťom. Je to alternatíva k záplave všetkého negatívneho a povrchného čo na nás každý deň útočí zo všetkých strán. S časopisom Za obzorom sa nielen podívate skutočne „za obzor”, ale veríme, že si tiež odpočiniete a trochu sa zastavíte.
Časopis Za obzorom ponúka duchovnú inšpiráciu zo spoločnosti, psychológie, kultúry, médií, vedy, životného štýlu a humanitárnej činnosti.

Nové vydanie magazínu „Za obzorom”, ktoré práve vyšlo, prináša rozhovor s Hanou Loderovou, riaditeľkou strednej, základnej a materskej školy Eliáš v Prahe. Obsahuje však i mnoho ďalších zaujímavých a inšpiratívnych článkov o školstve, výchove, rodičovstve, altruizme, prokrastinácii, zvládaní urážok a vplyve médií na naše správanie. Nájdeme tu aj článok o nezastupiteľnom mieste zdravých raňajok, pohybu či spánku v živote každého z nás.

Najnovšie vydanie časopisu za obzorom si môžete stiahnuť v PDF verzii tu:

Predošlé čísla sú k dispozícii tu:

 

Zdieľať tento článok:

Najnovšie články

Odporúčame

  • Inšpiratívne zamyslenie z Biblie
  • Sobotná škola
  • Priamy prenos bohoslužieb
  • Spievajme Hospodinovi